Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lozenec
VŠEOBECNÉ INFORMACE

Lozenec je pěkné městečko obklopené krásnou přírodou. Leží 70 km jižně od Burgasu na úpatí pohoří Strandža. Městečko Lozenec je poměrně klidné místo a doporučujeme všem, kteří chtějí strávit svou dovolenou na klidném místě bez ruchu moderního života. Ale i tu najdete mnoho útulných restaurací, obchody plné čerstvého ovoce či zeleniny a prodavačů s občerstvením a suvenýry. Nezanedbatelnou výhodou tohoto střediska jsou nízké ceny v porovnaní s velkými hotelovými středisky.

Obrazek

Lozenec upoutá svým klidem, lesními háji, vinicemi a písčitými plážemi. Pláže mají pozvolný vstup do moře, což je vhodné pro rodiny s malými dětmi

Ideální kombinací levnější a kvalitní dovolené. Malé městečko s krásným a útulným centrem. Bezprostřední okolí je místy zvlněné a posypané vinicemi a fíkovníky. Pro seznámení se s okolí je ideální projížďka na kole. Romantické pobřeží, plné malých zátok a písčitými plážemi jsou ideální pro rodinnou dovolenou.
 
Možnosti výletů jsou od projížďky po řece Ropotamo přes výlet lodí na moři kolem Sozopolu a možného výletu do blízkého Turecka.